Development Professional

Binnen Team Corporate zijn we opzoek naar een tijdelijke collega die zich voor een aantal maanden stort op het Source2Pay (Inkoop) domein. Binnen dit domein ben je de schakel tussen de business afdelingen, de digitale afdeling en de betrokken leveranciers, met als doel om de digitale ontwikkelingen in het domein in goede banen te leiden. Samen met de collega's van de afdeling Procurement help je de digitale oplossingen naar een hoger volwassenheidsniveau te brengen. Hierbij ligt de focus tijdens je opdracht op het realiseren van een nieuwe Invoicing oplossing.

  • Plaats Rotterdam
  • Uren per week 36 uren per week
  • Opleiding HBO
  • Vakgebied IV/ICT
  • Contracttype Interim / ZZP / Tijdelijke loondienst ICQ / Detachering
  • Aanvraagnummer 6957-C

Over de functie

Voor Havenbedrijf Rotterdam N.V. zijn wij op zoek naar een Development Professional.

Opdracht:
Binnen Team Corporate zijn we opzoek naar een tijdelijke collega die zich voor een aantal maanden stort op het Source2Pay (Inkoop) domein. Binnen dit domein ben je de schakel tussen de business afdelingen, de digitale afdeling en de betrokken leveranciers, met als doel om de digitale ontwikkelingen in het domein in goede banen te leiden. Samen met de collega's van de afdeling Procurement help je de digitale oplossingen naar een hoger volwassenheidsniveau te brengen. Hierbij ligt de focus tijdens je opdracht op het realiseren van een nieuwe Invoicing oplossing. 

Wat ga je doen? 
- Je faciliteert de realisatie van nieuwe functionaliteiten en de doorontwikkeling van bestaande functionaliteiten in het inkoopdomein. Je geeft op logisch, functioneel en technisch niveau vorm aan deze realisatietrajecten. Je vertaalt functionele wensen naar technische oplossingen. 
- Je maakt en bewaakt de overall planning, capaciteit en bijbehorende budgetten van de lopende inkoopproject(en). 
- Je bereidt de inkoopinitiatieven voor in de kwartaalmeetings en deelt hierin mee
- Voor het devops team zorg je ervoor dat alle change initiatieven voor Inkoop compleet worden gemaakt samen met het team van Inkoop
- Je helpt collega’s bij het voorbereiden en managen van de verandering die nodig is om proces- en systeemwijzigingen succesvol te implementeren en de achterliggende doelen te bereiken. Denk hierbij aan het organiseren van workshops, het vinden van de juiste digitale producten en/of het betrekken van de juiste partners en de borging dat de realisatie plaatsvindt binnen de gestelde randvoorwaarden. 
- Je bent een uitstekende stakeholdermanager die de (soms tegengestelde) belangen van de betrokken interne en externe partijen begrijpt en kan samenbrengen. 
- Je identificeert risico’s en afhankelijkheden met andere initiatieven en stemt proactief af waar de prioriteit moet liggen. 
- Je werkt nauw samen met de product owner(s), key users, architect en service manager. 

Toelichting op uur per week:
Werken op kantoor is de norm, daarbij hebben we de mogelijkheid om vanuit huis te werken.
HBR streeft naar een 60/40 verdeling tussen werken op kantoor en vanuit huis.

Algemene informatie m.b.t. de aanvraag:
Locatie: Rotterdam
Begindatum: 8-12-2025
Einddatum: 1-5-2026
Optie op verlenging: ja
Inzet per week: 36 uur
Tarief: marktconform
Sluitingsdatum: 09-10-2025
Sluitingstijd: 09:00 uur
Intakegesprek: 16 oktober 2025

Toon meerToon minder

Over de organisatie

De Rotterdamse haven is de grootste haven van Europa. We beheren, exploiteren en ontwikkelen het Rotterdamse haven- en industriegebied en zijn verantwoordelijk voor het handhaven van een veilige en vlotte afhandeling van de scheepvaart. We zijn trots op de haven van nu en creëren samen met onze partners de haven van de toekomst. Met vooruitziende blik, streven we naar een klimaatvriendelijke, inclusieve én veilige haven.

Toon meerToon minder

Wat wij vragen

Eisen:
- Minimaal 4 jaar ervaring met het projectmatig (sturen op planning, budgetten, resourcing) bereiken van doelen.
- Als projectleider of business consultant verantwoordelijk geweest voor het succesvol afronden van meerdere complexe projecten.
- Aantoonbare kennis van Agile/SAFe werken en kan werken in een Scrum team.
- Aantoonbare ervaring met de implementatie van digitale Inkoopoplossingen.
- Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift.

Wensen:
- Aantoonbare ervaring met SAP oplossingen, specifiek SAP MM, SAP Ariba, SAP CIM en SAP Fiori.
- Minimaal een afgeronde HBO opleiding.
- Beschikbaar voor een (digitaal) kennismakingsgesprek op 16 oktober (ochtend).

Toon meerToon minder

Wat wij bieden

Ben jij als professional op zoek naar een interessante opdracht waarin jij het verschil kunt maken? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Bij ICQ Groep krijg je de kans om te werken aan uitdagende projecten bij verschillende opdrachtgevers. Je krijgt de mogelijkheid om jezelf voortdurend te ontwikkelen en nieuwe kennis op te doen. We zijn op zoek naar talent zoals jij, dus waar wacht je nog op? We seek you!


Toon meerToon minder

Meer informatie

Meer informatie:
Zo zorg je ervoor dat jouw aanbieding opvalt:
CV in topvorm: Lever je CV aan in Word-formaat, in de taal van de opdracht en in een professionele en prettige leesbare lay-out. Maak het CV niet langer dan 7 pagina’s. Laat zien dat je oog hebt voor detail.
Persoonlijke motivatie: Schrijf een overtuigende motivatie in de 'ik-vorm’, waarin je kort en bondig ingaat op de scope van de opdracht. Licht puntsgewijs toe hoe jij aansluit bij de gestelde eisen en wensen.
Beschikbaarheid: Vermeld per wanneer je beschikbaar bent, hoeveel uren per week je kunt werken en of je vakantieplannen hebt.
Tarief of maandsalaris: Vermeld je uurtarief (exclusief BTW) of maandsalaris, specifiek voor deze opdracht, inclusief reis- en eventuele verblijfskosten.

N.B.
Voor deze opdracht werk je uitsluitend met ons samen. Dit betekent dat je je niet via andere intermediairs voor dezelfde opdracht inschrijft. Zo voorkomen we verwarring in het selectieproces en maximaliseren we jouw kansen.
Onvolledige aanbiedingen kunnen we niet in behandeling nemen.
Wij houden je op de hoogte van elke stap in het selectieproces: Heb je vragen? Wij zijn er om ze te beantwoorden.

Toon meerToon minder

Spreekt deze opdracht je aan?

Spreekt deze opdracht je aan? Solliciteer dan snel of deel deze met iemand die hier perfect bij past!

Onze recruiter

Richard Altena

Als jouw persoonlijke recruiter voor deze opdracht help ik je graag bij het vinden van een baan die bij je past en bied ik ondersteuning waar nodig!

Solliciteer